додому Бердичів Культурні та спортивні події, які відбудуться цього тижня на Житомирщині (АНОНС)

Культурні та спортивні події, які відбудуться цього тижня на Житомирщині (АНОНС)

70
0

Запрошуємо усіх жителів Житомирщини долучатися до культурних та спортивних заходів, які відбудуться упродовж тижня. Зокрема, це презентації книг, мистецькі виставки, майстер-класи для дітей, Космічна зарядка, змагання із шахів та інше. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

План заходів:

12 червня, о 19:30 – презентація книги «Це зробила вона» від Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин та Видавництва «Видавництво». Презентація відбудеться в Gnatyuk Art Center (м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 20). Обов’язкова реєстрація.

Для акредитації ЗМІ.

13-14 червня, з 11:00 – для дітей в Центрі народної творчості будуть проведені майстер-класи з витинанки. Адреса центру: м. Житомир,  вул. Трипільська, 5.

14 червня, 16:00 – в Домі української культури (м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 61) відбудеться презентація книги «Слово про війну». Ця книга є розповіддю про події на Донбасі з вуст волонтерів, воїнів, добровольців.

З 14 червня в Житомирі на вул. Михайлівській стартує Космічна зарядка. Кожний будній день з 08:00 і щосуботи з 09:00 житомиряни та гості міста мають змогу з користю розпочати день. Триватиме Space workout по 28 липня.

16 червня, 13:00 – в Gnatyuk Art Center (м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 20) відбудеться відкриття виставки робіт Франці Осовського та виставки робіт Олександра Шандора.

16 червня, 11:30 – стартує обласний турнір з плавання на призи Заслуженого тренера України К. М. Щеглова. Проходитиме турнір в басейні комплексу «Авангард» (м. Житомир, Старий бульвар, 13).

16 червня, з 11:00 по 14:00 – велопробіг «Зелене світло для велотуристів у громодах», метою якого є привернення уваги до переваг розвитку велосипедного руху, як альтернативи автомобільному транспорту, розвитку велоінфраструктури та здоровому способу життя. Маршрут велопробігу.

17 червня – в  м. Черняхів відбудуться змагання з шахів Меморіал М. А. Кондратюка. Проходитимуть змагання в Черняхівському районному будинку культури (вул. Театральна).