додому Бердичів Культурна галузь Бердичівського району підвела підсумки

Культурна галузь Бердичівського району підвела підсумки

99
0

У середу, 23 березня, відбулася розширена, підсумкова нарада з працівниками клубних і бібліотечних закладів культури району. Щорічне проведення даного заходу має на меті підбиття підсумків роботи за минулий рік, детальний аналіз позитивних результатів і проблем, визначення перспектив та бачення розвитку на майбутнє.

Нараду розпочав начальник відділу культури і туризму Бердичівської райдержадміністрації Л.П. Кобилінський, який ознайомив присутніх з порядком денним зустрічі, доповів про стан справ у сфері культури, наголосив на деяких змінах у законодавстві, на які необхідно звернути увагу. Також присутніх було ознайомлено зі звітом про виконану роботу і досягнуті результати за 2015 рік.

Підбиваючи підсумки минулого року, можна з впевненістю назвати тих, хто працьовитістю, сумлінністю заслужив нагороду і був відзначений управлінням культури Житомирської ОДА та відділом культури і туризму Бердичівської РДА.

Перший заступник голови райдержадміністрації Т.В. Наумчук нагородила керівників Народних театральних колективів та гуртків за участь в обласному конкурсі театрів, сільських театральних колективів та театрів місцевого факту, а також вручила грамоти і нагороди від управління культури Житомирської облдержадміністрації за перемогу в обласному конкурсі «Золоті джерела». Нагородження отримали: за кращий аматорський художній колектив, за підсумками роботи у 2015 році Народний аматорський театр «Мельпомена» Бердичівського районного центру культури і дозвілля (керівник колективу – Якимчук Олена Валентинівна); у номінації «Краща районна методична служба області» методична служба Бердичівського районного центру культури і дозвілля (директор – Северенчук Наталія Яківна) та районна бібліотека для дітей у номінації «Краща бібліотека» (завідувачка – Онищук Ірина Володимирівна) .

За підсумками роботи гуртків художньої самодіяльності закладів культури Бердичівського району, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Л.П. Кобилінський вручив подяки творчим колективам, які брали участь в огляді.
Народний аматорський ансамбль народної пісні «Ладомир» Бердичівського районного центру культури і дозвілля наприкінці заходу побажав присутнім творчого натхнення та перемог і подарував своїм виступом гарний настрій.