додому Бердичів Кримінальний Бердичів: дивний збіг обставин

Кримінальний Бердичів: дивний збіг обставин

662
0

Як ми вже повідомляли, увечері, 4 березня, була знайдена граната в житловому будинку прямо під дверима. Власник квартири вийшов вигуляти свого пса і виявив гранату, яка відкотилась прямо від його дверей. Мешканці будинку відразу викликали слідчо-оперативну групу. На щастя все обійшлося без жертв.

Але далі ще цікавіше, адже зранку виявилось, що на стоянці біля лікарні двоє чоловіків підпалили мікроавтобуса, власником якого є Валерій Малиновський, власник квартири, під яку вчора підкинули гранату.

Чоловік уже не раз і не два фігурував у матеріалах розслідувань кримінальних справ. Так, в 2015 році його викрали разом з мікроавтобусом прямо від зупинки поблизу «Мірабели», а потім випустили десь в полі. В березні 2017, тобто рівно рік тому, до важеля коробки передач його буса була прив’язана бойова граната. Але поліція тоді сказала, що це інсценування влаштував він сам. Вчора,4 березня, увечері біля дверей свого помешкання він знову знайшов бойову гранату, і ось сьогодні спалили його транспортний засіб. Дивний збіг обставин.

Завдяки сторожу в лікарні, який  побачив пожежу і викликав пожежну службу, автомобіль згорів не повністю і полум’я не перекинулось на припарковану поруч автівку. На місці події працюють співробітники Бердичівського відділу поліції, особистості невідомих злочинців встановлюються.

Злодії Бердичева вже зовсім знахабніли і відчувають себе абсолютно безкарними.