додому Бердичів Краєзнавець Анатолій Горобчук презентує книгу про Бердичів

Краєзнавець Анатолій Горобчук презентує книгу про Бердичів

95
0

20 вересня о 13.00 в приміщенні Дитячої бібліотеки (вул. Європейська, 15) відбудеться презентація історико-краєзнавчого нарису Анатолія Горобчука “Бердичів. Історія міста від заснування до сьогодення” (друге видання).

Запрошую любителів історії рідного міста взяти участь у презентації.

Прес-реліз:
Історико-краєзнавчий нарис “Бердичів. Історія міста від заснування до сьогодення” нещодавно вийшов друком у житомирському видавництві “Рута”. Нарис розповідає про виникнення, становлення та розвиток Бердичева – невеликого містечка, розташованого на межі Волині та Поділля.

Уважний читач зверне увагу, що подібна книга вже виходила декілька років тому. І це так – перед вами друге видання нарису, що вперше побачив світ у 2012 році. І цьому є пояснення: будь-яка книга – як дитина. Її автор намагається вкласти у неї всі свої задуми, докладаючи для цього своє вміння та досвід. І коли результатом стає друковане видання – книга починає жити власним життям, генеруючи авторові відгуки, обговорення, зауваження. Проходить день, місяць, рік, і автор помічає невеликі, але помилки, незначні, але зауваження. Виявляє неточності та недомовки. Для художнього твору книга – це кінець праці, крапка, після якої автор, за великим рахунком, вже не має права на внесення змін чи виправлень. Інша справа, якщо книга має краєзнавчий характер. Тут виправити, доповнити – означає донести істину до читача. Або ширше розкрити цікаву тему, яка не отримала такої можливості у виданні першому. А таких тем в історії Бердичева – ой як багато…

Ось так і тут: з часу виходу книги “Бердичів. Історія міста…” було виявлено помилки, неточності, накопичено новий матеріал. З огляду на все це маємо нове видання – розширене і виправлене, наповнене новими цікавими фактами, історіями та фотографіями.