додому Бердичів Корисні поради. Як бердичівлянам добути воду з калюжі.

Корисні поради. Як бердичівлянам добути воду з калюжі.

93
0

Мудре керівництво містом незмінного більше 15 років його голови Василя Мазура та команди, актуалізувало для бердичівлян питання пошуку лайфхаків для виживання. Неочікувана відсутність води в помешканнях містян вчора, змінилася появою невідомої за складом рідини в кранах сьогодні.

Проте інтелект завжди перемагає відсутність такого в керівництва. Цього разу цікаву ідею, яка може стати в нагоді бердичівлянам запропонували школярі із Житомира. Більше десятка робіт юні науковці представили у житомирському музеї космонавтики С.П. Корольова. Над однією із робіт працювала ціла група дослідників, яка створила еко-фільтр, вартість якого складає усього лише 40 гривень.

«Ми створили такий еко-фільтр, в який входить вугілля, вата і крапельниця. Весь наш фільтр вийшов десь в районі 40 гривень. Зараз ми цей фільтр передали в зону АТО, щоб військові нам сказали, що потрібно переробити, що потрібно змінити. Всі елементи, які використовувалися, можна знайти у звичайній аптечці. Ми провели кілька дослідів, брали воду просто з калюжі. Спочатку вода була брудною, а на виході вона вже чиста. Головна наша ідея – це компактність і легкість у використанні», – каже учень загальноосвітньої школи №17 Даніїл Шмідт.

Щоправда чи готовий юний науковець поділитися технологією фільтру не лише із східним фронтом, а й цілком мирними бердичівлянами поки не відомо.