додому Бердичів Концерт, ярмарок та безкоштовний трав’яний чай: в управлінні культури розповіли про план...

Концерт, ярмарок та безкоштовний трав’яний чай: в управлінні культури розповіли про план заходів на Водохреще

118
0

У середу, 19 січня, з 10-ї години ранку у житомирському гідропарку відзначатимуть останнє різдвяно-новорічне свято – Водохреще. План заходів затвердили 14 січня на засіданні виконавчого комітету.

За словами начальниці управління культури Ілони Колодій, минулого року міська рада не організовувала жодних святкувань через карантин, але цьогоріч для житомирян передбачили і концертну програму, і ярмарок від майстрів народної творчості.

Освячення ополонки відбудеться о 13:00 год. На території дорослого пляжу планують розмістити намети для переодягання та польову кухню.«Традиція започаткована багато років тому, і ми традиційно закінчуємо святом Водохреща усі новорічні свята. Цьогоріч, як і минулі роки, захід буде проводитися у гідропарку, але два роки поспіль ми нічого не робили, адже були карантинні обмеження. Цьогоріч з 8-ї години ранку вже будуть працювати рятувальники, медична служба для того, щоб контролювати цей процес. Місце традиційне – на дорослому пляжі. Якщо дивитися на рятувальну службу, то праворуч, на дорослому пляжі, як це було зазвичай. Місце визначають рятувальники, для того, щоб людям було більш зручно, ми робимо додатково поручні. Програма буде зроблена власними силами палацу культури, буде стояти невеличка сцена під накриттям, вони будуть працювати на загальній алеї з 12:30. Час освячення визначає рада церков, вони визначили на 13-ту годину, в обід. Розваги будуть звичайні, організовані палацом культури, також будуть стояти майстрині та майстри. Попередньо по реєстрації у нас близько 20 осіб. Також буде додатково працювати польова кухня, яка буде роздавати безкоштовно гарячий трав’яний чай», – розповідає начальниця управління культури Житомирської міської ради Ілона Колодій.

Житомир інфо