додому Бердичів Консультативна зустріч з учасниками антитерористичної операції

Консультативна зустріч з учасниками антитерористичної операції

62
0

Сильні духом, проте з душевними ранами – військовослужбовці, що повертаються з війни, потребують соціальної та психологічної адаптації.

Проблеми захисників вже після демобілізації обговорювали на зустрічі з учасниками антитерористичної операції, яка відбулася у малій залі райдержадміністрації 15 квітня 2016 року, за підтримки ГО «Воскресіння». Фахівці із м. Києва, військовий психолог Данілін Валерій та психотерапевт Камінська Світлана надавали практичні поради вирішення типових емоційних та поведінкових труднощів, які виникають у бійців.

«Повертаючись додому, у психіці чоловіків, що побачили та пережили війну,відбуваються зміни. І страшні вони своїми наслідками, адже психічні розлади можуть проявлятися навіть через тривалий час», – каже психотерапевт Камінська Світлана.

Учасники АТО, що повертаються на мирну землю, потребують правової, професійної та соціальної реабілітації.

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Продеус Олена проінформувала присутніх на зустрічі про державні пільги та права, якими користуються учасники АТО.

Нагадуємо: щосереди з 8:00 до 13:00 працює «єдине вікно» з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям.