додому Бердичів Конкурс талантів

Конкурс талантів

101
0

Районний етап Всеукраїнського благодійного фестивалю дитячої та юнацької творчості серед дітей – сиріт та дітей з малозабезпечених сімей «Звичайне диво» відбувся 22 березня 2016 року у великій залі Бердичівської райдержадміністрації.Організаторами фестивалю є служба у справах дітей, відділ освіти та відділ культури і туризму райдержадміністрації.
Проведення даного заходу мало на меті виявлення обдарованих дітей – сиріт та дітей з малозабезпечених сімей, сприяння розвитку та підтримки їх талантів і здібностей, а також відкриття можливості отримати професійну освіту.
Конкурсна програма фестивалю проводилася серед вихованців загальноосвітніх шкіл району, Гришковецької гімназії і Бердичівської спецшколи – інтернату. Вікова категорія учасників становила 8 – 17 років з умовою участі однієї дитини лише в одній номінації. Основними номінаціями заходу були: вокал, хореографія, розмовний жанр, образотворче мистецтво та естрадне мистецтво. Участь у заході взяли діти з району, які представили 46 художніх номерів.
Конкурсантів оцінювало журі, до складу якого увійшли перший заступник голови райдержадміністрації, голова журі Т.В. Наумчук, заступник голови райради, співголова журі О.А. Рудик та члени журі: начальник служби у справах дітей О.І. Хоренко, начальник відділу у справах сім’ї молоді і спорту Г.М. Галущак, начальник відділу культури і туризму Л.П. Кобилінський.
У великій залі залунав голосний дитячий спів, закружляли у таночку пари, зазвучав саксофон… Діти читали Т.Г. Шевченка, національно – патріотичні вірші, співали українських пісень, чим дарували присутнім позитивні враження та відчуття справжнього свята талантів.
По закінченню виступів конкурсантів перший заступник голови райдержадміністрації подякувала дітям за майстерність і подарований гарний настрій. Відзначила, що Бердичівський район має багато талановитих дітей. Також Тетяна Володимирівна відзначила працю керівників і педагогів, які доклали чимало зусиль, готуючи дітей до конкурсу.
Хвилюючий момент настав, і голова журі оголосила результати.
Отож, першість у конкурсі отримали:
Номінація «Вокал»:
– Оксана Червона (Мирославська ЗОШ);
– Сніжана Сурженко (Бердичівська спецшкола – інтернат);
– Дар’я Рисіч (Сотлотвинська ЗОШ).
Номінація «Хореографія»:
– Дмитро Куча, Андрій Хоров, Петро Стеценко, Михайло Яковчук, Анна Логутова, Ніна Жайворонівська, Тетяна Данилюк, Наталія Кінзерська (Бердичівська спецшкола – інтернат).
Номінація «Розмовний жанр»:
– Ольга Олійник (Райгородоцька ЗОШ).
Номінація « Образотворче мистецтво»:
– Анна Даурова (Романівська ЗОШ);
– Анастасія Нейкалюк (Романівська ЗОШ);
– Ольга Зелінська (Половецька ЗОШ);
– Вікторія Кирилова (Райгородоцька ЗОШ).
Номінація «Естрадне мистецтво»:
– Микола Бонтя (Гришковецька гімназія).
Усі юні таланти були відзначені і отримали у подарунок грамоти, солодощі і книги від районної державної адміністрації.