додому Бердичів Комісія вже є, а от чи буде енергетичний рай в Бердичеві

Комісія вже є, а от чи буде енергетичний рай в Бердичеві

77
0

У Бердичеві дбають про енергетичну безпеку на місцевому рівні. І йдеться не лише про наміри, а й про конкретні крокі, які здійснюються за підтримки міжнародних інституцій.

У березні минулого року Бердичів став одним із міст-учасників проекту LINК «Місцеві ініціативи задля сталого розвитку України», який вже третій рік поспіль впроваджується на теренах нашої держави Міжнародним регіональним екологічним центром (Угорщина) за підтримки урядів Сполучених Штатів Америки, Нідерландів і Норвегії. Сьогодні проект реалізується у п’яти містах – Бердичеві, Івано-Франківську, Черкасах, Полтаві та Лубнах. У цих муніципалітетах наразі працюють над створенням місцевих планів дій в галузі довкілля та енергетики.

Написання плану, з допомогою міжнародних експертів, здійснює спеціально створена робоча група на чолі із заступником міського голови Тамілою Павлішиною.

Кінцевим результатом мало б стати утеплення будівель шкіл, дитячих садочків, міського плавального басейну, Центральной міській лікарні, модернізація котелень, тепло- і водомереж, обладнання на каналізаційних насосних станціях, стимулювання ОСББ до впровадження енергозберігаючих заходів, подальше облаштування контейнерних майданчиків закритого типу для збору твердих побітових відходів, встановлення системи керування зовнішнім освітленням тощо.

У найближчі місяці План дій в галузі довкілля та енергетики м.Бердичева має бути розглянутий і затверджений міською радою.