додому Бердичів Коли Клименюк веде педраду, там навіть народному депутату не раді ВІДЕО

Коли Клименюк веде педраду, там навіть народному депутату не раді ВІДЕО

226
0

Як вже повідомляв Перший інформаційний портал Наш Бердичів у матеріалі «Шоу “Як Клименюк депутатів у своє царство не пускав”  19 жовтня о 15:00 мало відбуватися засідання педагогічного колективу Бердичівського медичного колледжу. Депутати вирішили поспілкуватися з викладачами та керівництвом коледжу, який підпорядкований Житомирській обласній раді, обговорити питання роботи навчального закладу, дізнатися, чим живе навчальний заклад, допомогти у вирішенні важливих питань.

Натомість, директор Володимир Клименюк спочатку наказав не пропускати депутата Бердичівської міської ради Олексія Побережного, а потім взагалі привселюдно почав відмовляти в присутності чотирьом обранцям (троє з яких є депутатами Житомирської обласної ради від Бердичева – Ігор Романський, Ілля Смичок та Остап Маланюк) на засіданні свого педколективу.

Неочікувана реакція скандально відомого керівника спричинила до того, що депутати планують написати спільне звернення до голови обласної ради щодо оцінки дій директора Бердичівського медичного коледжу. Крім того, Олексій Побережний вже написав заяву до правоохоронних органів щодо перешкоджання депутатській діяльності.