додому Бердичів Коли Бердичівлянам чекати справжню весну

Коли Бердичівлянам чекати справжню весну

95
0

На кінець лютого – початок березня в Укргідрометцентрі прогнозують сильні снігопади і збільшення снігового покриву. Снігом завалить центральні, північно-східні, східні і південні регіони України – нападає від 15 до 30 і навіть до 35 сантиметрів снігу. Далі очікується незначне потепління, але справжня весна прийде в Україну аж наприкінці березня – на початку квітня.

Синоптик Наталія Діденко зазначає, що на початку весни, 1-2 березня, мороз ще лютуватиме. Зокрема, у Бердичеві кінець лютого та початок березня очікуються холодними – температура повітря поступово опускатиметься вночі від -10 до -20 градусів морозу, а вдень – від -4 до -12 градусів.

За прогнозами синоптика Леоніда Горбаня, стабільне тепло прийде в Україну аж на початку квітня. Тож у березні ще й посніжить: з 3 по 5 березня очікується сніг, а 7 і 9 березня – сніг з дощем, з 14 по 16 березня – дощі, з 20 по 22 – дощ зі снігом.

Правоохоронці закликають водіїв та пішоходів відповідально ставитися до заходів безпеки. Керуючи автомобілем потрібно дотримуватись дистанції і бути уважним та обережним. Якщо виникає необхідність зупинитися, знижуйте швидкість поступово, адже слизька дорога є тим чинником, що збільшує гальмівний шлях транспортного засобу у кілька разів. Не забувайте при зупинці включати аварійну світлову сигналізацію!

Але не тільки водіям автомобілів потрібно бути обачними, це стосується й пішоходів, адже чомусь у Бердичеві не поспішають розчищати тротуари і люди вимушені йти по дорозі.

Тому будемо чекати весну ще декілька тижнів, а поки що запасаємось теплим одягом, гарячими напоями, гарним настроєм та, насамперед, лопатами!