додому Бердичів Колишнього працівника Пенсійного фонду у Бердичеві можуть притягнути до відповідальності за неподання...

Колишнього працівника Пенсійного фонду у Бердичеві можуть притягнути до відповідальності за неподання декларації про доходи

106
0
Бердичівською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом неподання декларації головним спеціалістом Бердичівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, за ознаками злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України.

Установлено, що державний службовець, будучи суб’єктом декларування, після припинення у 2016 році діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави, порушила вимоги абз. 2 ч. 2 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» та не подала в установленому законом порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить місцевий відділ поліції Головного управління Нацполіції в області.

Нагадаємо, за умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації передбачено покарання – штраф від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.