додому Бердичів Колектив Бердичівського медичного коледжу вітає Ігоря Васильовича Романського з Днем Народження!

Колектив Бердичівського медичного коледжу вітає Ігоря Васильовича Романського з Днем Народження!

121
0

12 лютого відзначає свій день народження депутат Житомирської обласної ради, меценат та громадський діяч, визначний філантроп нашого краю та голова наглядової ради Бердичівського медичного коледжу — Романський Ігор Васильович.

Шановний Ігоре Васильовичу!

Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо здійснення всіх планів та задумів!

Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами!

Ваші високі особисті якості, відповідальність і самовідданість в оновленні нашого міста, області та Української держави уособлюють в собі високий рівень далекоглядного політика, для якого найвищими критеріями є честь і гідність. Ми впевнені, що людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність, уміння творити добро!

Нехай щедра доля буде прихильною до Вас, даруючи радість життя та незрадливу вдачу! Нових вам успіхів, твердості і віри, невичерпної енергії, справжньої товариської підтримки, творчої наснаги на многії літа!

З повагою, особисто та за дорученням колективу виконуючий обов’язки директора Бердичівського медичного коледжу В’ячеслав Шевченко.