додому Бердичів Колаборація з московськими попами загрожує повішанням

Колаборація з московськими попами загрожує повішанням

134
0

7 червня у Житомирі відбулася гостросюжетна акція протесту, мета якої змусити обласну раду відмінити своє рішення щодо відведення 30 гектарів поліської землі православій церкві Московського патріархату. Активістів обурило, що 25 травня 2017 року 33 депутати-зрадники з Житомирської обласної ради показали свою прихильність до “рускава міра”, ухваливши відповідне рішення.

«В умовах війни з московією цей крок є злочином перед українською нацією! Ми не допустимо “рускій мір” на наше, Українське Полісся! . І найбільш дивним виглядає той факт, що цих два голоси дали не «Опоблок», не «Батьківщина», зрозуміла проросійська орієнтація цих структур. А цих два голоси дала партія Блок Петра Порошенка “Солідарність”, – говорить колишній військовий доброволець батальйону «Айдар» Михайло Сліпченко.

Біля будівлі обласної ради чоловіки влаштували «шибеницю», на якій підвісили опудало депутата-зрадника, а потім вирушили до голови облради Володимира Ширми, щоб з’ясувати, чому фракція БПП дала два голоси, які стали вирішальними під час голосування 25 травня.

Такі рішення депутатів патріоти називають провокаційними, аби суспільство розділилося на дві групи – хто підтримує і не підтримує УПЦ МП. Планують підняти питання повторно на наступній сесії, аби депутати пояснили, що змусило їх за сорок хвилин змінити своє рішення.

Також обіцяють, що акція поки попереджувальна, але наступного разу, якщо ситуація не вирішиться на сесію приїдуть представники громади села Чоповичі Малинського району, які на сході села оголосили, що виступатимуть проти виділення землі на своїй території для УПЦ МП.

Голова обласної ради пообіцяв, що обов’язково це питання буде розглянуто на засіданні фракції. А ось скасування рішення, може запропонувати будь-хто з депутатів.

Патріоти у свою чергу повідомили, що готові «простимулювати» депутатів.

«В присутності голови кажу: якщо ініціативи не буде, то громада бере на себе відповідальність пробудити в депутатів ініціативу. Можливо, це буде не зовсім в конституційний спосіб, але якщо не виходить у депутатів, то береться до цього громада», – запевнив колишній боєць батальйону «Айдар» Михайло Сліпченко.

Видання www.zhitomir.info поширило відео з цієї акції