додому Бердичів Керівництво Житомирської області розглянуло вимоги прихильників торгової блокади

Керівництво Житомирської області розглянуло вимоги прихильників торгової блокади

54
0

В ході зустрічі з представниками громадськості, добровольцями, яка відбулась 14 березня, голова обласної ради Володимир Ширма  отримав звернення від учасників зібрання. У зверненні вимагається від депутатів обласної ради скликати позачергову сесію  та звернутись до центральних органів влади щодо ситуації, яка склалась навколо учасників торговельної блокади, та дій  правоохоронних органів.  Також однією з вимог є передача ПАТ «Житомиробленерго» у власність громади області.

Робота обласної ради, всього депутатського корпусу ґрунтується на засадах відкритості та  прозорості. І сьогодні депутати демонструють єдину позицію, тим більше у важливих державницьких питаннях. Це підтверджують нещодавно прийняті на дев’ятій сесії обласної ради звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Верховної Ради України щодо визнання тимчасової окупації території України Російською Федерацією та рішення «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної  цілісності та державного суверенітету на сході України».

Щодо скликання позачергової сесії, то нагадаємо, що 6 квітня відбудеться чергова 10 сесія Житомирської обласної ради, тим більше сьогодні, 15 березня, Рада національної безпеки і оборони України прийняла рішення припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення.