додому Бердичів Керівництво бердичівських вояків інформує як правильно допомагати армії

Керівництво бердичівських вояків інформує як правильно допомагати армії

39
0

Шановні бердичівляни та жителі Бердичівського району!

Командування та особовий склад 26 абр укотре дякує вам за постійну підтримку та регулярну допомогу нашим бійцям, котрі захищають кордони української землі у такий нелегкий час на Сході нашої країни.

Ми пам’ятаємо усе, що було створено вашими серцями задля підняття бойового духу військовослужбовців за майже 3 роки жорстокої війни: кожне сказане слово, кожну листівку, кожну цукерку. Теплі речі, військове обмундирування, вода, солодощі – усе це ми неодноразово отримували від вас на фронті і дуже раділи з того, що маємо земляків, котрі піклуються про нас, як про найрідніших.

На початку гібридної війни військовим і справді доводилося нелегко. Не усе було, не усього вистачало. Проте наразі ми можемо запевнити вас у тому, що особовий склад 26 абр забезпечений продуктами харчування, одягом і медикаментами на 100%.

Незважаючи на це, деякі шахраї, користуючись людською довірою та співчуттям, досі уводять вас в оману, запевняючи, що бійці 26 абр відчувають нагальну потребу в медикаментах, потребують речової та продовольчої підтримки. Із цими «гаслами» недобросовісні «наживайла» організовують збори їжі, одягу, комплектів постільної білизни і навіть грошей, які буцімто згодом планують відправити на Схід України в допомогу атовцям. Куди  і до кого зібрана допомога «їде» далі – залишається лише здогадуватися.

З огляду на це, наголошуємо: будьте пильними та не довіряйте хибній інформації. Якщо у вас є бажання та можливість допомогти нашим військовим: підтримати їх словом, хорошою книгою чи просто порадувати смаколиками, задля попередження ошуканства, наполегливо просимо вас робити це лише через офіційних представників 26 абр. Лише у такий спосіб ви можете бути впевненими, що ваша допомога і справді дійде до свого адресата.

Контакти:

заступник командира частини з тилу Гліб Іванович Максименко 093 652 61 71;
заступник командира частини по роботі з особовим складом Олександр Володимирович Крсек 063 386 82 28, 098 730 20 97;
офіцер управління частини Катерина В’ячеславівна Пухальська 093 87 51 936, 098 555 23 71;
електронна пошта katriabuh@gmail.com.

Прес-служба 26 абр