додому Бердичів Катерина Калитко – переможниця Премії Джозефа Конрада-Коженьовського-2017

Катерина Калитко – переможниця Премії Джозефа Конрада-Коженьовського-2017

130
0

Лауреата Літературної премії імені Джозефа Конрада-Коженьовського обрало польсько-українське журі у складі Катажини Вензовської, Богдана Задури, Віталія Сича, Євгенія Стасіневича та Ганни Улюри з-поміж трьох фіналістів, якими стали: Любко Дереш, Катерина Калитко та Ірина Цілик.

Катерина Калитко (1982) – письменниця і перекладачка. Авторка шести збірок поезій і двох книжок короткої прози: «М.істерія» (2007) та «Земля Загублених, або маленькі страшні казки» (2017). Лауреатка конкурсів «Гранослов» та «Привітання життя», «Молоде вино», «Смолоскип», «Благовіст», «Літакцент року». Тексти перекладені англійською, німецькою, польською, та ін. Лауреатка фестивалю короткої прози Imbiero Vakarai 2016 (Литва). Лауреатка міжнародної премії Vilenica Crystal 2016. Перекладає з балканських мов. Живе та працює у Вінниці й Сараєві.

Літературна премія імені Джозефа Конрада-Коженьовського заснована 2007 року Польським Інститутом у Києві й присуджується українському письменнику за послідовність у реалізації творчого шляху, інноваційність форми, ламання стереотипів та універсальність змісту.