додому Бердичів Кабмін передає в комунальну власність Житомирщини два бердичівських проф-тех училища

Кабмін передає в комунальну власність Житомирщини два бердичівських проф-тех училища

176
0

У 2018 році  усе нерухоме майно професійно-технічних навчальних закладів має бути передано із державної до комунальної власності. Як повідомляє офіційний сайт Житомирської облради, Голова Володимир Ширма днями провів відповідну нараду з керівниками цих закладів.

Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Лариса Шевчук повідомила, що у 2017 році навчальним закладам були виділені кошти у сумі 448 тис. грн на оформлення правовстановлюючих документів.

Основними проблемними питаннями на разі залишаються: завершення оформлення документів, окремих земельних ділянок, які розташовані за межами закладів; врегулювання юридичних питань, отримання Витягів з Фонду держмайна та в подальшому наказів МОН, Витягів з реєстру речових прав.

Володимир Ширма акцентував увагу присутніх, що техніко-екномічне обґрунтування передачі майна має бути погоджене обласною радою. «Кабінетом Міністрів України вже підготовлено проект розпорядження про передачу у комунальну власність трьох професійно-технічних навчальних закладів. Це Бердичівське вище професійне училище, Бердичівський професійний будівельний ліцей та Любарський професійний ліцей», – повідомив голова обласної ради.

Учасниками наради прийнято рішення скоординувати дії всіх зацікавлених управлінь та відомств та напрацювати спільні шляхи передачі нерухомого майна з державної до комунальної власності.