додому Бердичів З 1 травня в Україні можна змінити оператора, зберігши свій номер

З 1 травня в Україні можна змінити оператора, зберігши свій номер

71
0

Послуга стане платною, але не дорогою – чисто символічна сума, яка буде посильною для всіх

Від сьогодні в Україні запускається нова послуга від мобільних операторів – зміна оператора і збереження при цьому номеру. Це стане можливим завдяки послузі з перенесення абонентських номерів, яка ще відома, як MNP (Mobile Number Portabilit).

Оператори обіцяли, що послуга буде платною, але не дорогою – чисто символічна сума. Щоб змінити оператора, українцям потрібно:

  • прийти в офіційне відділення, магазин того оператора, на який ви хочете перенести свій номер, і подати заявку. До речі, заявку також можна подати і через інтернет.
  • в заявці необхідно буде вказати свої паспортні дані, бажаний час перенесення номера й обрати той тарифний план, який вам підходить.
  • заявку розглядатимуть протягом 8 робочих годин, після чого відправлять її в центральний офіс.
  • якщо заявка схвалена, новий оператор інформує про це абонента, видає нову сім-карту і починає обслуговувати його в своїй мережі.

Номер буде завжди активним, а для людей, які зателефонують після зміни оператора з вашим номером, буде звучати повідомлення про те, що ви перейшли на іншого оператора, тому плутанини виникнути не повинно.

https://ukr.segodnya.ua/