додому Бердичів З Райківської виправної колонії їхав металобрухт. Зустріла його внутрішня безпека.

З Райківської виправної колонії їхав металобрухт. Зустріла його внутрішня безпека.

81
0

Як стало відомо виданню Наш Бердичів 18 травня біля воріт Райківської виправної колонії відбулась подія, яка зовсім не вписується у рамки закладу, ціль якого є виправлення та становлення людей на некримінальний шлях.

Близько 18.00 працівниками внутрішньої безпеки було зірвано спробу вивезення з території матеріальних цінностей, а саме металобрухт. Оперативна інформація надійшла до Київської внутрішньої безпеки і правоохоронці змогли своєчасно приїхати на місце події. Якраз у той час приватний КАМАЗ завантажений металобрухтом виїздив з території колонії, яка, як відомо усім, має підвищений рівень охорони. Водій при виїзді пред’явив пропуски та накладні підписані начальником колонії та головним бухгалтером. Працівників внутрішньої безпеки насторожило, що в накладних стоїть одна вага а, навіть візуально, об’єми металобрухту на багато більші.

Одразу були викликані працівники бердичівського відділу поліції, з якими були проведене контрольне зважування. В результаті вага, від написаного, була вища у п’ять разів.
Наразі правоохоронці ніяк не коментують ситуацію, ссилаючись на те, що операцію проводила внутрішня безпека, вони приймали там другорядну роль, тобто фіксували факт правопорушення.

Колонія – це той заклад, де нічого не виходить та не заходить без огляду, опису чи підпису.