додому Бердичів З професійним святом працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості вітає депутат Житомирської...

З професійним святом працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості вітає депутат Житомирської обласної ради

125
0

Щорічно, у другу неділю вересня в Україні святкують професійне свято працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників нафтової, газової, нафтопереробної промисловості та нафтопродуктозапезпечення…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості» від 12 серпня 1993 р. № 302/93.

Нелегка та відповідальна у вас робота! Це одна з провідних галузей економіки України. Саме завдяки вам, ми відчуваємо тепло у наших оселях, від вас залежить стабільність у роботі всієї вітчизняної промисловості.

Вдячний вам за високий професіоналізм, самовідданість і патріотизм. Нехай доля завжди посміхається Вам, а робота приносить задоволення та втіху.
Бажаю Вам завжди знаходитись у потоці рівномірного і, головне, постійного збільшення надходжень та прибутків.

Депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка
Ігор Васильович Романський