додому Бердичів З поважним ювілеєм привітали жителя села Закутинці Павла Пенківського

З поважним ювілеєм привітали жителя села Закутинці Павла Пенківського

119
0

Як повідомляє офіційний портал бердичівської районної ради, днями, учаснику бойових дій, ветерану праці, чудовому батьку та дідусеві Павлу Пенківському виповнилося 90 років.

12 вересня до оселі іменинника завітали голова районної ради Максим Самчик, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Наумчук, сільський голова Микола Ващенко, голова ветеранської організації району Валентина Кроснік, друзі, односельці.

На адресу ювіляра прозвучало багато теплих і зворушливих привітань та вручено подарунки. Зокрема, Максим Самчик від себе особисто та від усього депутатського корпусу Бердичівської районної ради привітав цього мужнього чоловіка з 90-річним ювілеєм.

«Для мене честь стояти сьогодні поруч з Вами. Я пишаюся тим, що в нашому районі живуть такі люди. Здоров’я, сили та наснаги Вам!» – наголосив у своєму вітальному слові голова районної ради.

За багаторічну сумлінну працю та з нагоди 90-річчя від дня народження Максим Самчик вручив Павлу Петровичу Пенківському грамоту районної ради, квіти та грошову премію.

img_2456