додому Бердичів “З любов’ю про любов”: у Бердичеві виставка графічних робіт Артура Хачатряна

“З любов’ю про любов”: у Бердичеві виставка графічних робіт Артура Хачатряна

33
0

Напередодні дня Художника, у виставковій залі Музею історії міста Бердичева відбулося відкриття персональної виставки графіки “З любов’ю про любов” вірменського художника Артура Хачатряна. Ознайомитися з роботами митця та привітати його з дебютом на теренах бердичівської громади зібралися представники міської та районної влади, депутати, очільники ОТГ Бердичівщини та поціновувачі мистецтва.

Сучасне українське образотворче мистецтво – це важлива складова культури нашої держави, що сприяє примноженню духовних цінностей, формуванню світогляду особистості та консолідації суспільства.
Почуття прекрасного, потреба у красі живуть в серці кожної людини з найдавніших часів. Митці створюють цю красу і служать їй.

Його картини – це синтез суспільного та особистого життя, об’єктивних подій та суб’єктивних почуттів, розповідає автор виставки. Зі слів художника, свої філософські і романтичні роботи йому надзвичайно приємно презентувати саме у Бердичеві, адже це місто для нього – особливе. Уперше митець відвідав його 15 років тому й відразу закохався – і у сам Бердичів, і в тутешніх людей.