додому Бердичів Бізнес З боєм курантів газопостачання до міста Бердичева має бути припинено, – нардеп

З боєм курантів газопостачання до міста Бердичева має бути припинено, – нардеп

156
0

Початок року може для бердичівлян ознаменуватися відсутністю газу. Про це повідомляє народний депутат Олександр Ревега на своїй сторінці у Facebook:

«Вчора “Бердичівтеплоенерго” отримало з “Нафтогазу України” повідомлення про те, що цьому підприємству не виділено квоти на постачання газу у першій декаді 2017 року. А це значить, що з боєм курантів газопостачання до міста має бути припинено. Відтак, без тепла залишаться понад 14 тисяч сімей, які обслуговуються “Бердичівтеплоенерго”, 338 житлових будинки, більше 40 об’єктів соціальної інфраструктури (у тому числі — школи, дитсадки, медичні заклади)», – повідомляє нардеп.

А все через те, що бердичівська структура не розрахувалося за спожитий газ, йдеться у повідомленні Олександра Ревеги: «У “Нафтогазі України” причину такого рішення вважають обuрунтованою – “Бердичівтеплоенерго” не повністю розрахувалося за спожитий газ. У той же час, на підприємстві борги визнають і кажуть, що готові платити стільки, скільки треба, виходячи з наявних фінансових можливостей. До слова: у Бердичеві ситуація з проплатами за газ не найгірша, якщо не сказати — одна з найкращих в Україні: станом на обідню пору четверга “Бердичівтеплоенерго” розрахувалося перед “Нафтогазом України” на 82%, тоді як середній показник по Житомирській області становить 77%, а по Україні вцілому — взагалі 73%».

Попри загрозливу ситуацію для мешканців Бердичева, в бюджет міста на 2017 рік знову заклали кошти на фінансування вічного вогню, який спалює щороку близько 100 тисяч гривень.