додому Бердичів Зустріч з молоддю професійно-технічного училища №12

Зустріч з молоддю професійно-технічного училища №12

150
0

Навчатися потрібно протягом усього життя – беззаперечна істина, що являється життєвим кредо видатних людей, роботи яких ми вивчаємо, подеколи і завчаємо на уроках у школі, училищі, інституті, а потім ‘відшліфовуємо’, застосовуючи набуті непосильною працею знання на практиці, під час власної діяльності. Існують деякі речі, які обговорюються десятиліттями, з якими борються, аргументуючи страшними статистичними даними, проти яких виступають науковці на різноманітних конференціях, проте, на жаль, їх невмируща актуальність беззаперечна – мова йтиме про шкідливі звички та правові наслідки, що виникають в результаті вживання молоддю алкогольних та токсичних речовин.

Вже традиційно співробітники Бердичівського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області, з метою запобігання тютюнопаління, вживання токсичних речовин, а також проявів протиправної поведінки для учнів І і ІІІ – го курсів Бердичівського професійно-технічного училища №12 провели тематичних захід. Майбутнім кравцям-закрійникам, перукарям-візажистам було розказано про роль звички у житті людини і про те, наскільки важливо знати та дотримуватись позитивних, корисних для здоров’я, загальноприйнятих правил, за допомогою яких простих методів життєво необхідно боротися з негативними, серед яких зокрема: вплив людей асоціальної поведінки, невпевненість, вживання шкідливих речовин через побоювання  втрати друзів та власного авторитету. Під час захоплюючої бесіди інспектор відділу старший лейтенант внутрішньої служби Атішева М.О. роз’яснила дівчатам правові наслідки у разі притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності. Окрім відповідей на питання, а їх було чимало, майбутні спеціалісти отримали буклети з корисною інформацією про наслідки впливу шкідливих речовин на молодий організм. Наостанок зустрічі, з метою дослідження проявів насильства в житті молоді, психологом Михальченковою І.В. було проведено анонімне анкетування.

Сподіваємося, що наша праця матиме результат, а молодь задумається та зробить право свідомі висновки, щоб бути сильною і тілом, і духом, оточивши себе відповідальними, позитивними особистостями, які так як і вони прагнутимуть бути кращими та мати стабільне, соціально прийнятне майбутнє. Бажаємо дорослим і неповнолітнім, щоб кредо “Я вірю в себе і я сам обираю своє життя”стало стимулом для кожного рухатись, творити, прагнути і досягати власної мети.

Фахівець із питань соціальної роботи
з суб’єктами пробації Бердичівського МРВ КВІ
управління ДПтС України в Житомирській області
О.В. Новіцька