додому Бердичів Зустріч з дітьми з особливими потребами провели в Бердичівському районі

Зустріч з дітьми з особливими потребами провели в Бердичівському районі

85
0

До Міжнародного Дня людей з функціональними обмеженнями Бердичівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з благодійною організацією «Вартимей» організували та провели вечір зустрічі з дітьми, які мають особливі потреби та їх батьками.

Програмою заходів було передбачено проведення з дітками  ігор-руханок, вправ на логічне мислення, загадок, малювання по дереву, заняття з висипання крупами.

Доки увага дітей була прикута до майстер – класів, для батьків була підготовлена зустріч з спеціалістами різноманітних служб і відділів Бердичівської райдержадміністрації та Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Зокрема, вони мали змогу задати питання і одразу отримати ґрунтовну відповідь фахівців управління праці та соціального захисту населення, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, відділу освіти, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  а також почути про новинки у законодавстві, новини реформ тощо.

Слід зазначити, що працівники районного центру СССДМ ретельно підготувалися до даного заходу і розробили анкету для батьків з можливістю поставити запитання, що хвилюють.  Наразі, дані анкети обробляються та буде надана відповідь для кожного.

Продовженням зустрічі стала урочиста частина, що проходила у затишній, гарно прикрашеній залі. Тут до присутніх звернулася перший заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Тетяна Наумчук: «Захід такого спрямування дає можливість соціальним службам детально вивчити проблеми сімей, в яких виховуються діти з особливими потребами. Бажаю батькам сили, витримки, здоров’я, адже розумію, що діти даної категорії потребують значно більше уваги, а опорою для них є Ви – батьки».

Директор районного центру СССДМ Олена Продеус зазначила: «У календарі соціальних дат є день, з нагоди якого ми всі сьогодні зібралися, аби  нагадати суспільству про людей з особливими потребами. Цьогоріч керівництво району, благодійна організація, відділ культури і туризму та районний  центр СССДМ вирішили провести захід у незвичному стилі, щоб цікаво було всім – від малого до великого».

Благодійна організація «Вартимей» презентувала присутнім свою роботу і надбання, оскільки дана організація працює з дітьми такої категорії.

Загалом, захід був цікавим, корисним і насиченим. Діти і дорослі мали змогу поспілкуватися один з одним, поділитися наболілим, порадіти здобуткам. Для них, працівниками відділу культури і туризму та працівниками центру культури і дозвілля, була підготовлена концертна програма, а від Бердичівської райдержадміністрації і БО «Вартимей» діти отримали солодощі.

Напевне, немає більшого задоволення від виконаної роботи, як побачити щасливих, сповнених радістю, усміхнених дітей з особливими потребами.