додому Бердичів «Золото» привезли хокеїсти Бердичівського району

«Золото» привезли хокеїсти Бердичівського району

35
0

Збірна команда з хокею на траві «СТАРТ» Бердичівського району уже багато років поспіль прославляє свій район не тільки на теренах України, а і у сусідній країні – Республіці Білорусь.
Цього разу Турнір проходив у місті Брест з 27 по 29 квітня. Команда юнаків 1999 р.н. отримала першість, обігравши команди «Брест», «Брестська область» і «Гомель» з таким рахунком:
«Старт » Бердичівський район 5 : 2 «Брест»;
«Старт » Бердичівський район 3 : 1 «Брестська область»;
«Старт » Бердичівський район 6 : 2 «Брест Гоміль».
Як і завжди, наші спортсмени показали висококласну гру. Завдячуючи їх майстерності, вправності, швидкісному темпу гри, добрій фізичній підготовці команді «СТАРТ» вдалося посісти почесне перше місце:
1 місце – «СТАРТ» Бердичівського району;
2 місце – «Брестська область»;
3 місце – «Гомель».
Слід відмітити, що перемога команди – це спільна заслуга, але варто згадати і про кращих гравців команди це – Байдик Денис та Каплінський Володимир.
Готували спортсменів до Турніру з хокею на траві у м. Бресті тренери-викладачі: Гарбуз Василь, Мокрицький Євген, Черкас Андрій. Викладачі займаються як навчально-тренувальним процесом, так і виховним та просвітницьким. Гравці збірної, а також тренери у перервах між іграми відвідали Брестську Фортецю.