додому Бердичів Змагання з міні-футболу на базі 26-ої Бердичівської абр

Змагання з міні-футболу на базі 26-ої Бердичівської абр

125
0

На базі 26-ої Бердичівської артилерійської бригади розпочались змагання на першість з міні-футболу серед військових частин оперативного командування ПІВНІЧ. Протягом двох днів 13 команд з Чернігівщини, Білої Церкви, Новограда-Волинського та Бердичева мірятимуться силами у футзалі. Кожна команда нараховує 6-7 учасників, які представляють свої бригади, полки, батальйони, підпорядковані оперативному командуванню Північ.

Гості із селища Гончарівське, що на Чернігівщині, кажуть: приїхали у Бердичів за перемогою. У команді грає 7-ро військових: офіцери, сержанти і солдати. Команда бердичівлян теж налаштована рішуче. Військові по декілька разів на тиждень готувались до змагань. Адже знають:  міні-футбол – це швидка гра, яка потребує багато старань.

Оперативне командування ПІВНІЧ, говорять військові, сформоване у 2015-му році. Відтоді проводяться щорічні змагання на першість з різних видів спорту. З міні-футболу вирішили проводити саме у Бердичеві, бо в 26-ій бригаді – гарна матеріальна база.

«Мета цих змагань – це залучення військових до масових видів спорту, а також відбір збірної команди оперативного командування ПІВНІЧ на першість сухопутних військ ЗСУ, які проходитимуть приблизно через 3 тижні», –розповідає начальник фізичної підготовки і спорту Управління підготовки Управління оперативного командування ПІВНІЧ, підполковник Руслан Карпінський.

Учасники змагання з міні-футболу упевнені: футзал згуртовує колектив. А ще розвиває потрібні військовослужбовцю якості.

На переможців змагань чекають призи від оперативного командування ПІВНІЧ: кожна команд за І-ІІ-ІІІ місце отримає кубок і грамоту. А військові з цих команд – медалі. Перед боротьбою за першість звучать настанови і побажання як мотивація до перемоги. Нагородження переможців відбудеться сьогодні, 15-го березня, – на 2-ий день змагань з футзалу.