додому Бердичів Зловживання спиртним та неналежне утримання дітей – негативні явища сучасного батьківства на...

Зловживання спиртним та неналежне утримання дітей – негативні явища сучасного батьківства на Бердичівщині

110
0

Основними проблемами батьків є зловживання спиртними напоями, безробіття, низький рівень виховного потенціалу батьків, невпорядкований спосіб життя, неналежне утримання дітей та догляд за ними, проблеми спілкування батьків та дітей.

Про це повідомляють у районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно, який спільно з головою Слободищенської  сільської ради, медичним працівником Слободищенського  ФАПу обстежено умови проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. У рамках виїзду працівники  соціальної служби побували в чотирьох сім’ях. Під час візитів було встановлено, що, нажаль, не всі батьки дотримуються належних санітарно-гігієнічних умов проживання,  їхні житлово-побутові умови потребують покращення, а в окремих сім’ях елементарного прибирання.

Батькам було роз’яснено, що у разі ухиляння від виконання передбачених законодавством обов’язків  щодо забезпечення необхідних умов утримання, навчання та виховання дитини, згідно статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статті 59 Закону України „Про освіту”,  статті 166 Кримінального кодексу України, статті 150 Сімейного Кодексу України  їх буде притягнуто до відповідальності у встановленому законом порядку.

Для формування відповідального та усвідомленого батьківства, підвищення рівня виховного потенціалу сім’ї та вміння самостійно вирішувати свої проблеми батькам було надано соціально-педагогічні послуги, проведено бесіди щодо ведення здорового способу життя.