додому Бердичів Здійснилась мрія юних бердичівлян – вони поїхали у Верховну Раду

Здійснилась мрія юних бердичівлян – вони поїхали у Верховну Раду

129
0

5 липня депутати обласної ради від радикальної партії Олега Ляшка здійснили мрію багатьох учнів гімназії №2 – надали їм можливість відвідати серце законотворення, Верховну Раду Украйни. Звісно, це не єдина мрія дітей, але радикали хотіли здійснити хоч одну з них.
О десятій ранку біля гімназії зібрались батьки та близько п’ятдесяти дітей. Як того вимагає законодавство, дітей супроводжували і вчителі, і правоохоронні органи, і психологи, і медпрацівники. Діти були у піднесеному настрої, адже подія це непересічна. Мало того, що вони відвідають будівлю, куди не так просто потрапити, але ще й побувають на пленарному засіданні та матимуть змогу поспілкуватись з депутатами. Радикали обіцяли познайомити діток і з головою Радикальної партії Олегом Ляшком.
Метою заходу є показати дітям, що саме від них залежить наше з вами майбутнє. Саме ці діти, будуть будувати майбутню країну. Можливо, серед них є майбутні міністри, депутати, чи голова Парламенту, а може й Президент. Можливо після цієї екскурсії у когось з’явиться бажання вчитись наполегливіше, аби взяту у свої руки розбудову майбутнього нашої країни.
«Така ідея нам з Ігорем Романським прийшла під час останніх дзвоників у школах міста,» – говорить головний радикал Житомирщини Ілля Смичок, – «Ми хотіли надихнути наших відмінників та учасників олімпіад. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко з радістю підтримав таку ідею та організував поїздку». «Це не остання така наша акція,» – додає Ігор Романський, – «ми плануємо ще один виїзд найближчим часом. Хочемо залучити максимальну кількість учнів, аби вони долучались до суспільного життя і бачили, що майбутнє – це вони! Можливо, це і вплине на бажання ще якісніше навчатись».
У Верховній Раді діти змогли відвідати майже усі кабінети та зали, посидіти у депутатських кріслах сесійної зали. Багато емоцій вони отримали, коли особисто познайомились з лідером радикалів Олегом Ляшком та іншими депутатами Верховної Ради.
Ігор Романський та Ілля Смичок щиро вдіячні Національній поліції, медикам, викладачам та психологам за підтримку заходу та супровід дітей.

IMG_4104 IMG_4098 IMG_4100 IMG_4102 vr vr1 vr2