додому Бердичів ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ ДЕПУТАТСЬКИХ ПОВНОВАЖЕНЬ ДЕПУТАТОМ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ ...

ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ ДЕПУТАТСЬКИХ ПОВНОВАЖЕНЬ ДЕПУТАТОМ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ Романського Ігоря Васильовича

256
0

romanskij

За півріччя депутатської діяльності я багаторазово зустрічався зі своїми виборцями, відвідував школи, коледжі, дитсадки та інтернати Житомирщини, тісно співпрацював з міською та районною радами Бердичева, їх виконавчими комітетами, був неодноразово присутній на сесіях рад та засіданнях постійних комісій. Співпрацював і з Бердичівським відділом поліції, і з Управлінням патрульної поліції у місті Житомир, і з Управлінням захисту економіки в Житомирській області, і з Управлінням державної фіскальної служби в Житомирській області й іншими державними органами. Підтримував контакти також з об’єднаннями громадян і релігійними організаціями.

Протягом цих місяців я вів активну громадську діяльність, опрацював близько сотні звернень громадян та направив приблизно стільки ж звернень до державних органів та органів місцевого самоврядування.

Плідно співпрацював з органами місцевого самоврядування з питань безпеки дорожнього руху, встановлення нових та реставрацію дорожніх знаків у місті, нанесення дорожньої розмітки та ремонту доріг. Звертався до міської влади щодо реставрації споруд на території кляштору Босих Кармелітів, ремонту доріжок та огородження небезпечних зон поблизу пам’ятки архітектури.

За моєю заявою до правоохоронних органів м. Бердичева та Житомирської області, було виявлено факт незаконної реалізації нафтопродуктів у Бердичеві. Винних було притягнуто до відповідальності.

Крім того, я звернувся до начальника відділу містобудування та архітектури м. Бердичева з заявою щодо незаконності відкриття магазину в Бердичеві та незаконній добудові власника цього магазину до будинку. Головний інженер дав відповідь, що жодних дозволів він не підписував. По факту самовільного будівництва було направлено повідомлення до Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Житомирській області. Маю на меті продовжити боротьбу за законність провадження підприємницької діяльності в Бердичеві.

Я є членом Постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів. На одному з засідань, мною було підняте питання стосовно невідповідності займаній посаді директора Комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж» Володимира Клименюка. Це питання залишається болючим для моїх виборців і зараз, коли минуло майже 2 роки з моменту трагедії, яка сталася з студенткою цього коледжу. Після неодноразового наголошення мною на важливість цього питання, директора навчального закладу таки викликали для звіту перед депутатами. Розпорядженням голови обласної ради було створено робочу групу щодо розірвання контракту та звільнення з роботи директора Бердичівського медичного коледжу.

Звертався я і до Управління захисту економіки в Житомирській області з заявою з приводу зловживання владою та внесення неправдивих даних до офіційних документів службовими особами під час будівництва мережі водопостачання та реконструкції арки з встановленням освітлення, а також будівництва напірного колектору, каналізаційно-насосної станції та реконструкції самопливного колектору. За моєю заявою Управлінням захисту економіки в Житомирській області було здійснено перевірку даного факту, а усі матеріали були направлені до Бердичівського ВП ГУНП та розпочато кримінальне провадження.

З обласного бюджету Бердичівській Центральній Міській Лікарні, Спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №8 та Дошкільному закладу комбінованого типу №5 за моїм зверненням було виділено коштів на загальну суму 184 тис. грн. Для геріатричного пансіонату Бердичева за моєї ініціативи було виділено 60 тис. грн.

За час мого депутатства я завжди намагався йти усім назустріч, жодного разу не відмовивши у допомозі. Існують і інші проблеми у нашому суспільстві і своєю наполегливою працею я буду намагатися їх вирішувати задля добробуту громадян.

З повагою депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка

Ігор Романський!

До мене можна звернутися за адресою: м. Бердичів, площа Соборна 21, квартира 3, офіс 1 кожного понеділка з 15:00 до 18:00, або за телефоном: +38 (098) 1110 777, 4-10-77.