додому Бердичів Звіт за 2017 рік депутата Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега...

Звіт за 2017 рік депутата Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Романського Ігоря Васильовича

205
0

Шановні виборці! За другий рік депутатства було зроблено багато роботи! Нагадаю усім, що я є членом Постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та у справах ветеранів, Обласної комісії з координації роботи транспорту та безпеки дорожнього руху, Робочої групи з оренди майна Житомирської обласної ради, Комісії на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів, Комісії з питань безпеки дорожнього руху м. Бердичева, Голова Наглядової ради комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж».

За 12 місяців було зроблено 140 запитів та понад 185 звернень. Проведено півсотні зустрічей з виборцями.

За весь час депутатства я не пропустив жодної сесії обласної ради, ні одної профільної комісії. Також я часто відвідую сесії Бердичівської міської та районної рад.

Як депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, я неодноразово відвідував дитячі садочки, школи, бібліотеки, училища, інтернати, коледжі, лікарні, амбулаторії, геріатричні пансіонати та інші комунальні заклади та підприємства Житомирщини.

Для мене, як представника Радикальної партії Олега Ляшка, є важливою екологічна ситуація на Житомирщині. Тому,  коли горіло сміттєзвалище в м. Бердичеві, негайно втрутився в виправлення ситуації.

За ініціативи Радикальної партії було внесено законопроект «Про захист тварин від жорстокого поводження». Неодноразово допомагав і буду допомагати бездомним тваринам.

За зверненням до міської влади було очищено дах будівлі Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова від дерев, кущів та чагарників, відновлено асфальтне тротуарне покриття. За моєю вимогою було оновлено горизонтальну дорожню розмітку пішохідних переходів поблизу місць, де є активне пересування дітей та дорослих. Зробив депутатський запит з приводу позбавлення Лазебного Д.В. почесного звання «Заслужений вчитель України», так, як він не заслуговує та паплюжить таке високе звання. Надіюсь на позитивну відповідь.

За моєї ініціативи було затверджено звернення до Верховної ради щодо законодавчого врегулювання права громадян України на володіння зброєю для особистого захисту. Більшість депутатів  проголосувало “ЗА” та підтримали на сесії обласної ради.

Ігор Романський ініціював звернення до Верховної Ради щодо дозволу на вільне володіння зброєю

В обласній раді, за моїм зверненням, було створено міжфракційну депутатську групу «Бердичівляни». Метою створення якої, стала необхідність ініціювання нагальних рішень у галузі освіти, медицини та спорту, соціального забезпечення учасників АТО. Важливим аспектом нового утворення буде активізація діалогу в питанні стратегії розвитку Бердичівщини на наступне десятиріччя

Як і було обіцяно, за сприянням Олега Ляшка, Житомирщина отримала 4 нові, сучасні пожежні машини. За нашою пропозицією, щодо розподілу, одна із автівок була виділена саме Бердичеву.

Швидко зреагував серед ночі на події в м. Калинівці, виїхав в самий епіцентр, щоб допомогти постраждалим. Розселив евакуйованих в геріатричному пансіонаті  м. Бердичева.

Неодноразово їздив з волонтерською місією на Східний фронт. Постійно допомагаю нашим хлопцям, які ризикують своїм життям заради миру в Україні.

Ігор Романський вкотре їздив з волонтерською місією на східний фронт

Надав матеріальну допомогу незахищеним верствам населення (багатодітним сім’ям, інвалідам, пенсіонерам, які постраждали внаслідок стихійного лиха – граду, учасникам АТО, що отримали поранення, людям, які знаходяться на стаціонарному лікуванні та людям, які потребують дорого вартісного лікування) в розмірі близько 70 тисяч гривень. Крім того, до свята Великодня та до Дня Пам’яті та примирення, презентував подарунки та продуктові набори соціально незахищеним бердичівлянам, дітям та ветеранам війни.

За моєї ініціативи та активної підтримки в Бердичівському геріатричному пансіонаті та в Госпіталі для ветеранів війни були проведені концерти за участю талановитих ансамблів, дитячих колективів Житомирщини. Всіляко намагаюся урізноманітнити життя стареньких, які перебувають у цьому закладі.

Постійно підтримую проведення спортивних змагань на обласному, міському та районному рівнях.

Співпрацюю з органами місцевого самоврядування та комунальними установами м. Бердичева.

З обласного бюджету за моїм поданням виділялась допомога таким закладам:

 • Загальноосвітня школа №6,
 • Дошкільний заклад комбінованого типу №5,
 • Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»,
 • Бердичівський загальноосвітній колегіум №14,
 • Дошкільний заклад №22,
 • Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім»,
 • Шаховий клуб «Біла тура»,
 • Обласна клінічна лікарня,
 • Загальноосвітня школа №11,
 • Загальноосвітня школа №8,
 • Бібліотека в районі Загребелля м.Бердичів,
 • Центр позашкільної освіти ім. Олександра Разумкова у м. Бердичів,
 • КВНЗ «Бердичівський медичний коледж»,
 • Житомирський обласний перинатальний центр,
 • Загальноосвітня школа №7,
 • Дошкільний заклад комбінованого типу №27,
 • Гришківецька гімназія,
 • Житомирське вище професійне училище-інтернат,
 • Бердичівська ДЮСШ ім.В.О.Лонського,
 • ДЮСШ Бердичівського району,
 • Івницька Загальноосвітня школа,
 • ОСББ «Лілея – 21-25» м.Бердичів,
 • КУ «Центр ПМСД» Бердичівської районної ради.

Ігор Романський продовжує піклуватися про комфорт студентів та викладачів

Постійно приймаю участь у вшанувальних та урочистих заходах, які є важливими в житті міста та громадян.

Приділялась увага до мікрорайону  Загребелля м. Бердичева щодо грейдерування, ремонту освітлення та комунікацій вулиць.

Посприяв у виділенні коштів, 80 тисяч гривень, для повної заміни вікон у військкоматі м. Бердичева.

За моєї допомоги, людям було виділено 70 тисяч гривень на операції із заміни 2 суглобів.

В Житомирському національному агроекологічному університеті встановлено 5 металопластикових вікон. А навпроти бібліотеки встановив знак «Зупинка заборонена», тому що на даній ділянці дороги було ускладнення руху і пересування для діточок, що могло наражати їх на небезпеку.

Постійно співпрацював і співпрацюю з ОСББ міста. Багато виникає питань, намагаюсь допомогти у їх вирішенні. Разом з командою Радикальної партії Житомирщини в дворах багатоповерхових будинків м. Бердичева встановлюємо дитячі майданчики.

В ефірі Житомирського обласного телебачення спілкувався з виборцями. Разом з колегами депутатами обговорювали стратегії розвитку області та розповідав про роботу Радикальної партії Олега Ляшка в обласній раді. Не лишилися осторонь дискусії щодо реформи децентралізації на Житомирщині.

На сесії обласної ради підтримано проект рішення щодо звільнення одіозного директора Бердичівського медичного коледжу Клименюка. Вже більше, ніж пів року працює в.о. керівника комунального закладу і ми бачимо результат його роботи: ефективно проводиться керівництво майном, студенти окрім навчання задіяні в міських заходах, налагоджено робочу атмосферу в колективі, піднімається імідж комунального закладу.

Ігор Романський очолив наглядову раду Бердичівського медичного коледжу

За моїми неодноразовими зверненнями з приводу постійного порушення ПДР в центрі м. Бердичева, поліція наклала на порушників адміністративні штрафи, що наповнило міський бюджет.

Ознайомитись з моєю діяльністю ви можете в місцевих засобах масової інформації, зокрема на шпальтах Першого інформаційного порталу Наш Бердичів. Окрім того, запрошую до спілкування на моїй сторінці в соціальній мережі Facebook (Ігор Романський https://www.facebook.com/profile.php?id=100006642455659).

Моя основна задача – соціальний захист населення, всебічний розвиток дітей та охорона здоров’я. Я вважаю, що саме ці інститути отримують найменшу підтримку від держави і потребують до себе особливого ставлення з боку місцевої влади та більше уваги.

За цей рік було зроблено багато, в наступному році буду прикладати зусиль, щоб зробити ще більше. Працюю для громади, не забуваючи свої обіцянки.

З повагою,
Ігор Романський
депутат Житомирської обласної ради
 від Радикальної партії Олега Ляшка