додому Бердичів За субсидіями будуть звертатись ще більше людей!

За субсидіями будуть звертатись ще більше людей!

141
0

Міністерство фінансів України очікує збільшення звернень за субсидіями у 2016 році на 27%. Про це сьогодні в ході Українського форуму з енергоефективності заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, передає РБК-Україна.

“У минулому році у нас було 5,5 млн субсидиантов, в цьому році у нас може бути 7 млн домогосподарств, це половина всього населення. Це дуже великий виклик”, – сказав він.

При цьому, Данилюк зазначив, що в 2017 році сума витрат на фінансування субсидій може зрости до 70-80 млрд гривень з 35 млрд гривень, які були закладені в держбюджеті на 2015 рік. Разом з тим, в 2016 році, за словами міністра, у держбюджеті закладено 60 млрд гривень на фінансування субсидій, однак може бути і більше.

“Звичайно ж, ця сума ще не остаточна, вона залежить від кількості звернень за субсидіями і від коригування формули субсидій, однак вона в будь-якому випадку буде критичною для бюджету”, – сказав глава відомства.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що середній розмір ЖКГ-субсидії у травні виріс до 414,5 гривень.

Сьогодні віце-прем’єр-міністр – глава Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко заявив, що близько 70% житлового фонду України потребують термомодернізації, тобто утеплення зовнішніх стін, заміни застарілих вікон, модернізації мереж опалення та гарячого водопостачання, встановлення індивідуального опалення.