додому Україна Політика За підтримки житомирських радикалів команда спортсменів області взяла участь у панкратіоні серед...

За підтримки житомирських радикалів команда спортсменів області взяла участь у панкратіоні серед дітей та юнаків

88
0

За підтримки голови Житомирської міської організації РПЛ Олександра Раковича команда спортсменів Житомирської області 30 жовтня взяла участь у відкритому чемпіонаті Кропивницької області з панкратіону серед дітей та юнаків.

Про це повідомили в прес-службі Житомирської Радикальної партії.

Змагання проводилися за трьома версіями: грепллінг Ноу- гі, грепллінг Гі та поєдинки в Традішн. Команда з Житомирщини повернулася додому із п’ятьма золотими, чотири срібними і одною бронзовою медалями. 

Вчора, 23 листопада президент федерації панкратіону Житомирської області Олександр Вєтров вручив подяку Олександру Раковичу за значний внесок у пропаганду здорового способу життя та розвиток панкратіону, а також  подякував за постійну підтримку молодих спортсменів Житомирщини.

В свою чергу Олександр Ракович запевнив молодих спортсменів, що дана допомога не буде останньою з його боку, і що Радикальна партія, котру він представляє в міській раді Житомира, буде активно лобіювати проекти, які будуть йти на користь здорової нації:

« Я, сам колись займався боротьбою, тому не зі слів знаю, яка це важка праця. Я, зі своєї сторони, як депутат від Радикальної партії, завжди вас буду підтримувати і добиватись того, щоб в нашому місті влада піклувалась про спортсменів та здоров’я нашої молоді. Хочу побажати кожному українському спортсмену завжди повертатись додому тільки з перемогою» – заявив депутат.

15195909_408650569524129_4967949507255964898_o