додому Бердичів За лютий рибоохоронний патруль в Житомирській області викрив 164 порушення

За лютий рибоохоронний патруль в Житомирській області викрив 164 порушення

50
0

Житомирський рибоохоронний патруль щоденно проводить рибоохоронні заходи на водоймах та ринках області. Всього за лютий було проведено 66 таких заходів. Результатом проведеної роботи стало викриття 164 правопорушень, з яких 97 – це перевищення дозволеної кількості жерлиць на одного рибалку. Крім того, за грубе порушення правил рибальства було затримано 24 правопорушника. Інспекторами виписано штрафів на суму майже 6 тис. грн. Збитки, завдані державі внаслідок цих порушень, склали 2260 грн.

У результаті проведених рибоохоронних заходів по ринках області складено 9 адміністративних протоколів та вилучено 100 кг риби. За місяць рибоохоронний патруль вилучив 335 знарядь лову, з яких 256 – заборонені. Це в основному косинки та сітки, які після рішення суду будуть знищені.

Також, протягом місяця патрульними зафіксовано 5 випадків перевищення у 2-3 рази дозволеної добової норми вилову мотиля (личинки хірономід).
Інформацію щодо виявлених порушень Правил рибальства, незаконного збуту водних біоресурсів чи продажу заборонених знарядь лову просимо повідомляти на телефон «гарячої» лінії рибоохоронного патруля: (0412)24-57-81, 0674146074.

Довідкова інформація:
Згідно п.4.9 Правил любительського і спортивного рибальства вилов мотиля дозволяється на водоймах загального користування для застосування як наживки при риболовлі або для потреб акваріумного риборозведення в кількості не більше 0,1 кг на ловця за добу. У разі перевищення норми вилову – правопорушнику за 1 кг мотиля доведеться заплатити штраф у розмірі 510 грн.