додому Україна Новини АТО За вбивство на блокпосту екс-міліціонер може бути засуджений на 15 років в’язниці

За вбивство на блокпосту екс-міліціонер може бути засуджений на 15 років в’язниці

151
0

Прокуратура Донецької області вимагає більш жорстокого покарання для екс-міліціонера з Полтави, який вбив чоловіка на блокпосту. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.
В кінці 2014 помічник начальника Чутівського райвідділу (Полтавська область) був направлений у відрядження для несення служби в районах проведення АТО. У грудні він ніс службу на одному з блокпостів в Костянтинівці. Зупинивши один з автомобілів для перевірки документів, між правоохоронцем і трьома пасажирами авто виник конфлікт. Міліціонер вистрілив з автомата Калашникова, яким убив одного і поранив іншого пасажира автомобіля. Через кілька днів тіло вбитого було виявлено біля цвинтаря в Костянтинівському районі Донецької області.
Прокуратура повідомляє, що суд повністю довів провину міліціонера. Він засуджений до 12 років в’язниці. Але прокуратура вимагає вищої міри покарання.
“Виходячи з тяжкості вчиненого злочину, поки прокуратурою Донецької області готується апеляційна скарга в суд вищої інстанції з вимогою скасувати рішення Костянтинівського міськрайонного суду та призначити колишньому міліціонеру максимальну міру покарання за вказаними статтями – до 15 років позбавлення волі», – йдеться в повідомленні.