додому Бердичів За бездіяльність бердичівської влади ви можете отримати компенсацію

За бездіяльність бердичівської влади ви можете отримати компенсацію

128
0

Чинне законодавство України є надзвичайно гуманне та спрямоване на задоволення інтересів та потреб будь-якого громадянина. Інша справа, що люди погано знають про свої права.

Перший інформаційний портал Наш Бердичів, після публікацій численного неподобства, яке щодня відбувається в нашому місті вирішив звернути увагу містян на корисні статті законів.

Наприклад, стаття 1173 Цивільного кодексу України, прямо говорить, що шкода, завдана фізичній або юридичній особі незаконними рішеннями, дією чи бездіяльністю органу державної влади або органу місцевого самоврядування при здійсненні ними своїх повноважень, відшкодовується державою або органом місцевого самоврядування не залежно від вини цих органів.

А Основний закон нашої держави статтею 56 проголошує право кожного на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень.

А тому неприбрана дорога або травмування отримані під час ожеледі можуть бути відшкодовані. Єдине, що для цього треба – сумлінно задокументувати факти та звернутися до здібного юриста чи адвоката, а потім довести це в суді.

Нагадаємо, від ожеледі тільки офіційно в Бердичеві постраждало близько двох сотень містян.

Успіху Вам у відстоюванні своїх законних прав!