додому Бердичів Заходи до Дня Незалежності Україні традиційно будуть в Бердичеві для галочки чи...

Заходи до Дня Незалежності Україні традиційно будуть в Бердичеві для галочки чи як годиться?

187
0

День Незалежності в кожній державі особливе свято. Проте, в Бердичеві міська влада найчастіше проводить заходи традиційно і «для галочки». Цього року заздалегідь з’явився затверджений розпорядженням голови Житомирської облдержадміністрації план заходів з відзначення 26-ї річниці незалежності України.

План загальний, але стосується всіх районів. Зокрема, пропонується:

  1. Організувати та провести в містах офіційні церемонії урочистого підняття Державного Прапора України 23 серпня 2017 року; урочистості з нагоди Дня незалежності України за участю представників органів державної влади, місцевого самоврядування, депутатів, військовослужбовців, активістів, громадськості, релігійних організацій, учнівської і студентської молоді.
  2. Забезпечити організацію тематичних заходів з нагоди 26-ї річниці незалежності України, сприяти у реалізації ініціатив громадськості щодо проведення просвітницьких, інформаційних, навчально-виховних, культурно- мистецьких, спортивних та молодіжних акцій патріотичного змісту, спрямованих на зміцнення громадянської злагоди, єднання суспільства у справі розбудови держави, популяризацію української культури.
  3. Підготувати звернення до релігійних організацій області щодо проведення молебнів за Україну.
  4. Упорядкувати об’єкти культурної спадщини та пам’ятні знаки, місця поховань видатних діячів державотворення, борців за незалежність у ХХ столітті, загиблих учасників Революції Гідності, учасників АТО; здійснити благоустрій населених пунктів, привести у належний санітарний стан, забезпечити оформлення вулиць та будівель державних установ та організацій державною символікою.

Відповідальними визначено райдержадміністрації та міськвиконкоми.

Перший інформаційний портал “НАШ БЕРДИЧІВ” пильно стежитиме та повідомлятиме своїх читачів про те, що в реальності запропонують бердичівські чиновники містянам на головне Державне свято – День Незалежності України.