додому Бердичів Захисники України отримали ліки для душі – книги

Захисники України отримали ліки для душі – книги

153
0

Українські воїни, що захищають Схід, 19 та 20 жовтня отримали особливий подарунок – книги, автором яких є бердичівлянка Світлана Столярчук. Світлана Вікторівна хотіла якось по-особливому підтримати наших захисників і їй це вдалося. В цьому їй неабияк допоміг депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський.

До Дня захисника України, автор разом з депутатом вручили частину книг воякам в/ч Польова Пошта 3231, іншу частину – солдатам в/ч 7179, ну і, на сам перед, лишили дарунків воїнам, що захищають схід України.

19 жовтня депутат з Світланою Столярчук навідалися до автобату і презентували їм кілька примірників. Командир частини Григоренко Сергій Анатолійович радо зустрів шанованих гостей. Дуже дякував за достойний подарунок – збірки віршів.

Вже наступного дня, 20 жовтня, гостей зустрічав заступник командира в/ч 3231 частини Крсек Олександр Володимирович. Від імені усіх військових подякував за такий подарунок, адже саме книга зігріває душу воїнів, нагадує їм про те, що їх не забули і чекають вдома живими та здоровими. Саме це хотіла передати автор нашим захисникам і через це книга має назву «Я чекатиму тебе».

Як зазначив депутат Ігор Романський, він не міг лишитися осторонь і не допомогти з видавництвом книги. «Нашим військовим треба постійно нагадувати про те, що їх пам’ятають і чекають вдома, що їх цінують і люблять. Збірка віршів – це те, що буде зігрівати душу наших захисників. Треба підтримувати їх бойовий дух і тоді ми зможемо впевнено здобути перемогу», – каже Ігор Васильович.

2 14ziot4exba n5gxekcsvhk u5agefslhgk