додому Бердичів Затверджено графік роботи постійних комісій Житомирської обласної ради

Затверджено графік роботи постійних комісій Житомирської обласної ради

60
0

У ході підготовки до 13-ї сесії обласної ради депутати працюватимуть у профільних комісіях з 23 по 30 жовтня.

На розгляд постійних комісій вносяться питання внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік; внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області; внесення змін у Програму розвитку агропромислового комплексу Житомирської області  на 2016-2020 роки тощо.

Також депутати опрацюють низку програм, зокрема, Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції,внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області у 2017 році; програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2017-2021 роки; регіональну (комплексну) цільову соціальну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2022 роки тощо.

Засідання президії, на якій буде узгоджено перелік питань на сесію обласної ради, відбудеться 30 жовтня о 14.00 у прес-центрі обласної ради.

Детальніше про графік – у рубриці офіційному сайті Житомирської облради «Графік засідань постійних комісій».

Як повідомляв Перший інформаційний портал Наш Бердичів 13-а сесія обласної ради сьомого скликання відбудеться 2 листопада.