додому Бердичів Засідання районної комісії ТЕБ та НС

Засідання районної комісії ТЕБ та НС

68
0

У четвер, 5 травня 2016 року, у малій залі Бердичівської райдержадміністрації відбулося чергове засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
У роботі комісії взяли участь голова райдержадміністрації Е.Є. Томашевський – голова комісії, члени комісії, керівники і начальники управлінь, відділів, організацій Бердичівського району.
Комісією було розглянуто ряд важливих питань, які забезпечують життєдіяльність району і безпеку життя його мешканців. Зокрема йшлося про технічний стан внутрішньо будинкових систем газопостачання, газовикористовуючих агрегатів і установок, газових приладів житлових будинків, вентиляційних та димових каналів, а також про приведення у відповідність категорійності електропостачання струмоприймачів, які забезпечують життєдіяльність населених пунктів, функціонування закладів охорони здоров’я і інших об’єктів соціальної сфери. Доповідачами з цих питань були відповідно представники Бердичівського УЕГГ і Бердичівського РЕМ.
Оскільки наближається літня пора, коли школярі перебуватимуть на канікулах, люди виїзджатимуть на відпочинок до водойм і до лісових зон, комісійно було розглянуто питання про запобігання виникнення пожеж в екосистемах, про стан пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей, а також про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах району. З цих питань доповідали представники Бердичівського МРВ УДСНС в області.
Члени комісії заслухали інформацію про результати перевірки стану захисних споруд цивільного захисту та проведення технічної інвентаризації.
По всіх розглянутих питаннях прийнято відповідні рішення, які доведені до виконавців.