додому Бердичів Запрошуємо Бердичівлян взяти участь у шаховому турнірі

Запрошуємо Бердичівлян взяти участь у шаховому турнірі

110
0

Шаховий клуб «Біла тура» МЦ «Спорт для всіх» запрошує всіх бажаючих взяти участь у шаховому турнірі  «Меморіал Зака В.Г.». Турнір буде проходити за підтримки депутата Житомирської обласної ради Романського Ігоря Васильовича від Радикальної партії Олега Ляшка, котрий всіляко сприяє та працює для розвитку юних гросмейстерів. Вже не одноразово виділяв кошти для шахістів, адже шахи виховують в маленьких українцях тактиків та стратегів, які в майбутньому і будуть розбудовувати нашу Україну. Шахи – це не тільки гра, але і дієвий, ефективний засіб особистісного розвитку.

Відбудеться шаховий турнір у місті Бердичеві, 7 квітня 2018 року,  у приміщенні міської центральної бібліотеки за адресою: вул. Вінницька, 10. До участі допускаються всі бажаючі шахісти Бердичева та району.

Реєстрація учасників змагань відбудеться 7 квітня  з 09:30 до 11:00, далі відбудеться урочисте відкриття змагань. Початок змагань о 11:30. Закриття та нагородження переможців о 18:00.

  • Турнір А – всі бажаючі
  • Турнір Б – 2004р.н. і молодші

Обов’язкова попередня реєстраціяТурніри проходить за правилами ФІДЕ(швидкі шахи) в 9 турів за швейцарською системою. Контроль часу – 10 хвилин кожному учаснику до завершення партії, +5секунд за кожен зроблений хід‚ починаючи з першого. Загальний гарантований призовий фонд турніру 10 000 гривень.

Переможці турніру визначаються за найбільшою кількістю набраних очок. В разі однакової суми очок у двох або більше учасників, місця визначаються за додатковими показниками:

  1. Скорочений К.Б.,
  2. Повний К.Б.,
  3. Кількість перемог
  4. Кількість партій чорними.