додому Бердичів Запахло жареним! Під Клименюком уже «палає»!

Запахло жареним! Під Клименюком уже «палає»!

378
0

Сьогодні,23 чеврня, в обласній раді збиралась комісія, яка займається питанням законності діяльності директора Бердичівського медичного коледжу. У тихій і спокійній атмосфері робоча група сподівалась обговорити болюче питання бердичівлян. Були присутні там депутати обласної ради з Бердичева, у тому числі і депутат Романський від Радикальної партії Олега Ляшка, який постійно тримає на контролі дане питання, бо паралельно являється і членом комісії з охорони здоров’я. Був присутній і Сергій Адам’як, голова громадської організації «Самооборона міста Бердичів та Бердичівського району», який теж не один рік веде боротьбу проти Клименюка. Але спокійно про проблему поговорити не довелось, бо у двері увірвався сам пан Клименюк разом зі своїми підлеглими, хоча їх ніхто не запрошував. З криками, та ледь не кулаками, ті накинулись на членів робочої групи, хоча до купи своїх думок зібрати не могли і висловити їх тим паче. Ніхто з присутніх так і не зрозумів, що вони тут роблять та чого вимагають. У кабінеті зчинився такий ґвалт, як на центральному ринку гарячих 90-х. Мабуть, саме з того часу і тягнуться «гарні» манери керівника медичного коледжу. Парадоксальне явище, коли керівника викликають на засідання – він не з’являється. А коли комісія має працювати у нормальному режимі – зриває її.

Ціль присутніх тут працівників взагалі була не зрозуміла. Деякі просто стояли під стінкою опустивши очі, найактивніші видавлювали з себе якісь незрозумілі речі. Цих людей стає відверто шкода, бо вони вже не схожі на підлеглих, які захищають «честь» свого керівника. Вони більш подібні на ручних цуциків, яких без їх бажання тягають скрізь за собою та з руки підгодовують, щоб ті покрутили хвостиком.

Голова комісії був вимушений закрити засідання, адже у такому бедламі його було просто неможливо проводити. Та Клименюк на цьому не зупинився і пішов тероризувати пана Ширму до його ж кабінету. Коли там результату не отримав – відправився до голови обласної ради пані Лабунської. Добре, що позиція Анжеліки Вікторівни стосовно безкарних дій Володимира Клименюка лишається непохитною.

Працівники закладу досі не зрозуміли однієї простої речі, що батьки вже бояться віддавати своїх дітей до навчального закладу і тенденція іде така, що згодом роботи в них поменшає, бо діти просто не захочуть там навчатись. Усі ті показові виступи Клименюка про «успішність» закладу лише слова. На ділі ж батьки бояться за життя своїх дітей, але і бояться щось сказати, бо діти зможуть просто «не здати» екзамен з подачі керівника закладу. Якщо ті всі люди так сильно захищають свого керівника, то явно не поважають себе як звичайну людину.

IMG_3752 IMG_3748 IMG_3749 IMG_3750