додому Бердичів Зал ігрових автоматів у Бердичеві закривали «радикально»

Зал ігрових автоматів у Бердичеві закривали «радикально»

345
0

Гральний бізнес – незаконний але такий прибутковий. Азартні ігри при будь-якій владі лишаються великим джерелом прибутку для людей, які шукають швидкої наживи. Звісно, щоденна кропітка праця на заводі не принесе шалених прибутків. А от швидко та без зайвих фізичних зусиль покласти у кишеню кошти багато хто хоче. Не заважає таким людям ні те, що порушується діючи законодавство, ані навіть те, що ці горе-підприємці наживаються на чужому горі.

Так сталось днями в Бердичеві, що одного з мешканців міста дійсно дістало свавілля таких підприємців. За допомогою бердичівлянин звернувся до депутатів обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, Ілля Смичка та Ігоря Романського. Депутати відразу вирішили відреагувати на звернення. Направились вони до зали ігрових автоматів, який голосне себе іменує «Лото-маркет» та знаходиться на вул. Житомирська.

Зайшовши туди чоловіки одразу помітили, що ніяким «лото-маркетом» і не пахне. Зате просто тхне незаконною залою з ігровими автоматами та продажем алкоголю. Люди, які там працюють не оформлені на роботі, алкоголь продавали без ліцензії, заклад працював цілодобово, відповідно без рішення виконкому. Окрім того там проводиться незаконна господарська діяльність – гральний бізнес.

«Отримав звернення громадян, щодо зали гральних автоматів “Лото Маркет” – пише на своїй сторінці у Facebook головний радикал Житомирщини Ілля Смичок, – який працює без дозвільних документів. Тому, разом з Ігорем Романським, завітали до цього закладу та викликали поліцію.

В ході перевірки, виявилося, що дійсно документів немає, ще й підторговували алкоголем без ліцензії.

Алкоголь був знищений шляхом виливання працівниками закладу, протоколи написані, порушення зафіксовані, а зала гральних автоматів – зачинена»

IMG_3679 IMG_3680 IMG_3681 IMG_3682 IMG_3683