додому Бердичів Завершилась 23 сесія Житомирської обласної ради

Завершилась 23 сесія Житомирської обласної ради

74
0

23 травня завершилась 23 сесія Житомирської обласної ради. На розгляд депутатського корпусу винесли 96 питань, які було розглянуто та прийнято.

Депутати внесли зміни до обласного бюджету на 2019 рік та до кількох галузевих регіональних програм. Заслухали звіти голови обласної ради та голови обласної адміністрації за 2018 рік.

Було розглянуто багато питань комунальної власності. Особливу увагу було приділено питанню щодо загрозливої екологічної ситуації у басейні річок Хомора та Случ та щодо вивозу сміття на територію Семенівської ОТГ Бердичівського району.

Також депутати звернулися до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства екології та природних ресурсів України щодо заборони використання поліетиленових пакетів. У зверненні, ініціатором якого є депутат Ігор Романський, наголошується на необхідності заборонити використання поліетиленових пакетів у магазинах і точках продажу товарів та рекомендувати  суб’єктам господарювання сфери торгівлі і послуг пропонувати покупцям альтернативу одноразовим поліетиленовим пакетам. Це можуть бути біологічні полімерні чи паперові пакети, багаторазові торбинки, які повністю безпечні для людини.

Зокрема, до Кабінету Міністрів України буде направлено звернення щодо виділення коштів на ремонт доріг загального користування державного значення. У зверненні наголошується на необхідності виділення 217,7 млн грн на ремонт автомобільної дороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (через м. Вінницю) на ділянці км 158+000. Ця дорога є важливою магістраллю, єдиними “північними воротами України”, що забезпечує транспортне сполучення України з Республікою Білорусь, і її технічний стан не дозволяє створити безпечні, комфортні та економічні умови руху, а щорічне виконання лише ямкового ремонту не покращує технічні характеристики автомобільної дороги.

00aaaaaaaaaaaaaaaaaaa21ses