додому Бердичів Журналісти Бердичева згадали колег, які трагічно загинули

Журналісти Бердичева згадали колег, які трагічно загинули

107
0

16 вересня у пам’яті українських журналістів викарбувалась страшна подія – зникнення Георгія Гонгадзе. Українського незалежного журналіста з грузинським корінням. Він поклав страшний відлік смертей українських незалежних журналістів, розслідуванням яких фактично ніхто не займався. Звісно, журналістів за період Незалежності України вбивали і до зникнення Георгія Гонгадзе. Але саме його справа штовхнула журналістів говорити про пресинг збоку влади відкрито.

Тепер у день зникнення Георгія Гонгадзе, 16 вересня, українські журналісти вшановують пам’ять засновника газети Українська Правда та усіх журналістів, які загинули за період Незалежної України.

Бердичівські журналісти, за ініціативою Дениса Заремського, голови Бердичівського осередку Національної спілки журналістів України, зібрались аби вшанувати пам’ять своїх загиблих колег. У міському музеї історії у тісному колі згадали найгучніші смерті за останні 25 років. «Ми повинні бути солідарні один з одним, – говорить Денис Заремський, – пам’ятати, що ми робимо важливу справу, яка є небезпечною. Наша задача, говорити те, що думаємо та писати лише правду».

img_6250