додому Бердичів Бізнес Житомир продовжує дивувати бердичівлян своїми транспортними досягненнями

Житомир продовжує дивувати бердичівлян своїми транспортними досягненнями

113
0

У Бердичеві тема неефективності громадських перевезень стоїть дуже гостро і найкращим прикладом цього є частота згадок про неї на сесіях міської ради. Якщо ж порівняти як вирішують це питання в сусідньому Житомирі, то здається, що там новий міський голова зі своєю командою випередив наше місто вже на десяток років.

Головною перспективою мешканців обласного центру є будівництво електробусів на базі місцевого трамвайно-тролейбусного управління. Причому, за майданчик вже між собою змагаються китайські та білоруські інвестори. Вже найближчим часом Житомир почне випускати економічні та ефективні для перевезення пасажирів сучасні електробуси.

Окрім того, клопіт для влади і користь для пасажирів, що перевізники в Житомирі між собою конкурують, адже маршрутів і автобусів там багато і вони навіть дублюють тролейбусні напрямки. І найголовніше, коли мова заходить про підвищення вартості проїзду, то в обласному центрі у міського голови є цілий заступник, який відповідає за транспорт. Молодий та досвідчений спеціаліст Дмитро Ткачук ще вчора був громадським активістом, який чудово знає проблему як мешканець міста, який сам користується громадським транспортом. Тому коли перевізники, як і в Бердичеві починають скиглити про складні умови, то молодий чиновник їм може чітко пояснити: «Перевізникам, які мають нульовий прибуток чи взагалі постійно говорять про свою збитковість варто піти в інший бізнес. Перевізники-волонтери нам не потрібні». Тобто якщо підвищення вартості проїзду в Житомирі й відбудеться, то воно дійсно буде обґрунтованим.

Ну і на останок варто відзначити, що громадський транспорт в обласному центрі працює цілодобово.

Новий мер – завжди краще старого, тому Бердичів вам не Житомир.


Приклад, коли любов до міста та зручність для мешканців не лише на словах.

На фото зручна зупинка в центр Житомира, з номерами маршрутів та картою міста, а в Бердичеві команда Василя Мазура навіть не спромоглася розмістити графік руху автобусів.