додому Бердичів Житомирщині представили нового єпископа Української православної Церкви Київського патріархату

Житомирщині представили нового єпископа Української православної Церкви Київського патріархату

196
0

У Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира 4 лютого відбулося представлення духовенству та мирянам Житомирщини нового керуючого єпархією — єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія (Кухарчука).

Новопризначеного привітали благочинні Житомирської єпархії, запрошене духовенство і присутні у храмі парафіяни.

У відповідь єпископ Паїсій виголосив слово, в якому подякував усім за підтримку і теплий прийом, пообіцявши ревно і віддано служити на благо ввіреної йому єпархії.

Нагадаємо, Синод УПЦ КП від 22-23 січня 2017 року ухвалив рішення звільнити, архиєпископа Житомирського і Овруцького Ізяслава (Каргу) від управління Житомирською єпархією та почислити на спокій.

Аархиєпископа Ізяслава Синод призначив настоятелем Свято-Духівського чоловічого монастиря Житомирської єпархії.

У 1996 році патріарх Філарет, направлявив Владику Ізяслава на служіння до Житомира. Кількість парафій в Житомирській єпархії за часи його служіння виросло з  5 до 200, зросла і кількість священників. За таку велику працю на ниві Христовій, Владика Ізяслав у 2002 році був звеличений до сану Архієпископа. Про великі труди Владики свідчать і множество орденів та нагород, як від церковної, так і від державної влади.

Варто відзначити, що до священства Юрій Карга займав активну громадянську позицію. У 1990 році бере участь у студентському голодуванні про ліквідацію Радянського Союзу, а у 1991 році, вперше за багато років, встановлює національний прапор на кількох багатоповерхівках міста у Києві.