додому Бердичів Житомирщина отримала додаткових 21 мільйон гривень на розвиток автодоріг

Житомирщина отримала додаткових 21 мільйон гривень на розвиток автодоріг

82
0

Питання внесення змін до обласного бюджету одним із перших розглянули депутати 15 травня на засіданні постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

Зокрема з державного бюджету до області надійшло 21 млн грн, які будуть спрямовані на розвиток автомобільних доріг загального користування області. Окрім цього, обласний бюджет з інших місцевих бюджетів отримав 480 тис грн у рамках співфінансування придбання шкільних автобусів для районів. Також за пропозиціями двох депутатів буде розподілено понад 105 тис грн.

Профільна комісія обговорила два питання, що стосуються внесення змін до Регламенту обласної ради. Одними змінами пропонується  скликати сесії обласної ради не рідше одного разу на місяць. Іншим проектом рішення вносяться зміни щодо відвідування та присутності громадськості на пленарних засіданнях обласної ради.

Депутати погодили й внесення змін до перспективного плану формування територій громад області. Зокрема, передбачається створення чотирьох нових об’єднаних територіальних громад – Пулинської селищної, Черняхівської селищної, Радомишльської міської та Словечанської сільської ОТГ.

У цілому на засіданні постійної комісії, яке відбулося за участю заступника голови обласної ради Максима Вілівчука, депутати опрацювали майже два десятки питань порядку денного.

Нагадаємо, що 25 травня відбудеться 11-а сесія обласної ради.