додому Бердичів Житомирські рятувальники взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях

Житомирські рятувальники взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях

14
0

У ході навчань відпрацьовувалися дії під час нестандартних ситуацій, що можуть виникати на виборчих дільницях, поблизу адміністративних приміщень судів, на пропускних пунктах кордону тощо.

Одним з етапів навчань стало відпрацювання дій по блокуванню роботи пропускного пункту невдоволеними громадянами на кордоні, які окрім піротехніки запалили і шини. До вирішення цього завдання, окрім прикордонників, теж були залучені спецпризначенці поліції та рятувальники. Тісне кільце правоохоронців довкола групи порушників унеможливило їх подальші провокаційні дії. У той же час нацгвардійці та поліцейські забезпечили безпечну роботу рятувальників по гасінню осередку пожежі.

Крім того, до навчань залучалося відділення радіаційної та хімічної розвідки аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС в області, яке було готовим діяти у разі виявлення на об’єктах небезпечних хімічних речовин.

Як зазначив заступник начальника Управління ДСНС в області Олег Держанівський: «Чітка взаємодія дійсно існує і ми постійно приймаємо участь у подібних навчаннях, тому я вважаю, що і сьогоднішній захід стане запорукою подальшої успішної співпраці і надалі».